EKG foto s.r.o. Gočárova třída 1105
Hradec Kralove, 5000 02

telefon: 495 538 132
email: info@ekgfoto.czz
www.gitzo.cz
0 1 2 3 4

Vyberte si výrobek, který je jako ostatní mistrovská díla dokonalým spojením tradice a inovace.

Gitzo Vám to umožní.

 

vítejte na Gitzo.cz

Profesionálové na celém světě uznávají stativy, monopody a hlavy Gitzo jako standard nejvyšší kvality. Výrobky Gitzo, vyráběné s největší precizností, tvoří ucelenou nabídku stativů a příslušenství pro velko-formátové, středo-formátové a malo-formátové fotoaparáty. Pro digitální i filmové technologie. Pro fotografii i video. Pro studiové i outdoorové použití. 

Inovativní postupy. Světová prvenství v uvedení stativů z uhlíkových a čedičových vláken. Používání nejmodernějších technologií, hi-end materiálů spolu s nekompromisním nárokem na kvalitu zpracování a design tvoří pro výrobky Gitzo bezprecedentní kategorii samu o sobě.

design
Spojení smyslu pro klasický vzhled spolu s moderní ergonomií udržuje Gitzo na předním místě v designu stativů.

renomovaná kvalita
Stativy a hlavy Gitzo jsou konstruovány, aby vydržely v nejtvrdších podmínkách. Precizní sestavení, velmi kvalitní materiály a jednoduché ovládání to jsou přednosti, které reprezentuji výrobky Gitzo.

technologie a materiály
Používání hi-end materiálů kosmického věku jako jsou lehké vysoko-pevnostní hliníkové slitiny, hořčíkové slitiny, trubky z uhlíkových a čedičových vláken zaručují u našich výrobků absolutní stabilitu a efektivitu.

galerie Gitzo

Jsme přesvědčeni, že majitelé a uživatelé tak jedinečných stativů a příslušenství jakými bezesporu výrobky Gitzo jsou, uvítají myšlenku prezentovat své fotografie v galerii na našich stránkách. Chceme, aby naše galerie prezentovala jak fotografy profesionály, kteří používají vybavení Gitzo, tak i amatérské fotografy. Prostě všechny ty, pro které je fotografování vášní, zábavou a radostí. Vášní takovou, že dokáží sáhnout po zcela jedinečných výrobcích Gitzo.

Přispějte do galerie Gitzo a sdílejte své zážitky s ostatními.

Galerie Gitzo
fotogalerie

 

Soutěžte s Gitzo a vyhrajte Gitzo 

aktuality

červen 2019 | představujeme trojcestnou hlavu GHF3W
Lehká trojcestná fluidní hlava GHF3W je vyrobená z pevné, ultra lehké hořčíkové slitiny a nabízí max. zatížení 8 kg více >

červen 2019 | představujeme 2 nové sady Mountaineer osazené hlavou GHF3W
Hlava GHF3W je dostupná v sadě GK2542-F3W se čtyř sekčním stativem sér. 2 GT2542 a v sadě GK3532-F3W s troj sekčním stativem sér. 3 GT3532 více >

červenec 2018 | představujeme Traveler α GK1545TA
Exkluzivní edice určená pro modely fotoaparátů Sony α - Traveler sada stativu s hlavou „the best in class" více >

červenec 2018 | představujeme L-bracket Sony α GSLBRSY
Nová destička L-bracket  je určena speciálně pro Sony α7RIII & Sony α9 více >

0 ks zboží 0 Kč

měna : Kč