EKG foto s.r.o. Gočárova třída 1105
Hradec Kralove, 5000 02

telefon: 495 538 132
email: info@ekgfoto.czz
www.gitzo.cz
0 1 2 3 4

Vyberte si výrobek, který je jako ostatní mistrovská díla dokonalým spojením tradice a inovace.

Gitzo Vám to umožní.

 

vítejte na Gitzo.cz

Profesionálové na celém světě uznávají stativy, monopody a hlavy Gitzo jako standard nejvyšší kvality. Výrobky Gitzo, vyráběné s největší precizností, tvoří ucelenou nabídku stativů a příslušenství pro velko-formátové, středo-formátové a malo-formátové fotoaparáty. Pro digitální i filmové technologie. Pro fotografii i video. Pro studiové i outdoorové použití. 

Inovativní postupy. Světová prvenství v uvedení stativů z uhlíkových a čedičových vláken. Používání nejmodernějších technologií, hi-end materiálů spolu s nekompromisním nárokem na kvalitu zpracování a design tvoří pro výrobky Gitzo bezprecedentní kategorii samu o sobě.

design
Spojení smyslu pro klasický vzhled spolu s moderní ergonomií udržuje Gitzo na předním místě v designu stativů.

renomovaná kvalita
Stativy a hlavy Gitzo jsou konstruovány, aby vydržely v nejtvrdších podmínkách. Precizní sestavení, velmi kvalitní materiály a jednoduché ovládání to jsou přednosti, které reprezentuji výrobky Gitzo.

technologie a materiály
Používání hi-end materiálů kosmického věku jako jsou lehké vysoko-pevnostní hliníkové slitiny, hořčíkové slitiny, trubky z uhlíkových a čedičových vláken zaručují u našich výrobků absolutní stabilitu a efektivitu.

galerie Gitzo

Jsme přesvědčeni, že majitelé a uživatelé tak jedinečných stativů a příslušenství jakými bezesporu výrobky Gitzo jsou, uvítají myšlenku prezentovat své fotografie v galerii na našich stránkách. Chceme, aby naše galerie prezentovala jak fotografy profesionály, kteří používají vybavení Gitzo, tak i amatérské fotografy. Prostě všechny ty, pro které je fotografování vášní, zábavou a radostí. Vášní takovou, že dokáží sáhnout po zcela jedinečných výrobcích Gitzo.

Přispějte do galerie Gitzo a sdílejte své zážitky s ostatními.

Galerie Gitzo
fotogalerie

 

Soutěžte s Gitzo a vyhrajte Gitzo 

aktuality

duben 2017 | dokumentace Slovanské epopeje
Výjimečný a velkolepý projekt dokumentace cyklu Alfonse Muchy Slovanská epopej, fotografoval Jan William Drnek. Krásná spolupráce napříč značkami, kdy techniku Canon pod palbou světel Fomei vynesly do výšin stativy GITZO s hlavou Roundshot! Děkujeme, že jsme mohli být při tom.
Gitzo  více >

únor 2017 | nová řada stativů Systematic a monopodů
Společnost Gitzo uvádí na trh novou řadu stativů Systematic a monopodů eXact.  více >

červen 2016 | fotografická soutěž En plein art na facebooku Gitzo
fotografická soutěž En plein art na oficiálním facebookovém profilu společnosti Gitzo více > 

 

0 ks zboží 0 Kč

měna : Kč