EKG foto s.r.o. Gočárova třída 1105
Hradec Kralove, 5000 02

telefon: 495 538 132
email: info@ekgfoto.czz
www.gitzo.cz

Gitzo inspiruje

Ondřej Prosický

Ondřej Prosický

Divoká příroda se stativy Gitzo

K přírodě jsem vždy blízko, prvé jako malý kluk se zájmem o zvířata nebo později jako geolog ve své profesi. Přes svůj zájem o aktivních sopky jsem se dostal do mnoha odlehlých míst, kde mě začalo přitahovat dokumentování života zvířat. V roce 2006 se to ale v Kostarice "významněji zvrtlo" a už se věnuji pouze zvířatům. Nikdy by mě napadlo, že mě to tolik poznamená a změní život

více ›

Lenka Bukačová

Lenka Bukačová

Fotografie je svébytný jazyk

K fotografii jsem se dostala skrze malbu a fotografie i malba k sobě mají blízko. Nejblíže snad v kategorii inscenované fotografie, kterou se zabývám. Ke studiu fotografie mě přivedlo studium na katedře Výtvarné kultury v Ústí nad Labem, kde jsem měla možnost věnovat se malbě pod skvělým vedením pana profesora Jiřího Bartůňka. Fotografie a malba k sobě mají velmi blízko, obě pracují se záznamem světla, obě zrcadlí příběh, emoce, jemné nuance jakého sdělení.

více ›

Tomáš Berger

Tomáš Berger

Fotografie a restaurátorství

Fotografovat jsem začal prakticky již na střední grafické škole, kde jsem byl sice posluchač restaurátorské specializace, ale naše třída byla spojená se studenty fotografie. Součástí studia byly i fotografické hodiny, kde nás prof. Boloňský učil dokumentovat naší restaurátorskou práci. Obdobné školení probíhalo i na Akademii výtvarných umění, kde jsem opět studoval restaurátorství.

více ›

Pavel Kozdas

Pavel Kozdas

Architektura v podání Pavla Kozdase

Za více jak 10 let objevování zajímavých míst pomocí fotoaparátu mě nejvíce zaujala moderní architektura, která mi nabízí nepřeberné množství kreativních úhlů a tvarů které ve spoustě nádherných budov vidím, a snažím se je představit divákovi z mého jiného snad podle ohlasů zajímavého pohledu.

více ›


0 ks zboží 0 Kč

měna : Kč