EKG foto s.r.o. Gočárova třída 1105
Hradec Kralove, 5000 02

telefon: 495 538 132
email: info@ekgfoto.czz
www.gitzo.cz

GITZO slaví 100. výročí a představuje kolekci brašen The Century Camera Bag

Exkluzivní kolekce fotografických brašen je vytvořena zvláště pro uživatele stativů Gitzo Traveler, kteří používají fotoaparáty prémiové třídy a kladou stejné požadavky na prvotřídní kvalitu a detail i při volbě fotografických brašen. Všechny modely v nové kolekci Gitzo jsou navrženy tak, aby naplnily náročné požadavky fotografů s vytříbeným vkusem. Jsou designovány a vyrobeny v Itálii s největší pečlivostí a z prvotřídních materiálů. Kombinace pravé italské teletiny, zpracované do vzhledu struktury karbonových vláken připomínající vzhled nohou stativů Traveler a velmi odolného Nylonu zaručuje vysokou odolnost proti poškrábání, odírání a v neposlední řadě také ochranu proti vodě.

Batoh Gitzo Century Traveler

Batoh Gitzo Century Traveler (GCB100BP)

Batoh Gitzo Century Traveler má prostorný vyjímatelný modul, který pojme DSLR sředních rozměrů nebo prémiový model CSC s nasazeným objektivem 70-200 mm/2,8 a 2 přídavné objektivy. Rozměrově je batoh vhodný i pro uložení DJI Mavic s dálkovým ovládáním a příslušenstvím.

Kompletní popis a technická specifikace >>>


Brašna Gitzo Century Traveler Camera MessengerBrašna Gitzo Century Traveler Camera Messenger (GCB100MM)

Gitzo Century Traveler Messenger je stylová fotografická brašna pro každodenní používání.  Pojme středně velkou DSLR nebo CSC s nasazeným standardním zoom objektivem včetně dalšího objektivu 70-200 mm, f/2,8 nebo prémiový model CSC s nasazeným objektivem 70-200 mm, f/2,8 spolu se 2 – 3 standardními objektivy. Prostor brašny je také vhodný pro DJI Mavic Pro s příslušenstvím.

Kompletní popis a technická specifikace >>>

 

Brašna Gitzo Century Traveler Compact Camera MessengerBrašna Gitzo Century Traveler Compact Camera Messenger (GCB100MS)

Brašna Gitzo Century Compact Messenger je určená fotografům, kteří upřednostňují minimalistický přístup. Brašna vybavená pro prémiový model CSC nebo fotoaparát se spřaženým dálkoměrem s nasazeným standardním zoom objektivem a dvěma přídavnými objektivy. Lze do ní také pohodlně uložit DJI Mavic Pro s malým příslušenstvím.

Kompletní popis a technická specifikace >>>


0 ks zboží 0 Kč

měna : Kč